MONT-EL
Pogotowie instalacyjno-budowlane 24h POGOTOWIE INSTALACYJNO-BUDOWLANE 664 108 108
Znajdź nas na facebooku

Kontakt

Siedziba firmy

MONT-EL Jacek Goździk

ul. Dworcowa 1/15C

97-200 Tomaszów Mazowiecki

NIP: 773-146-71-01

tel. 44 726 38 40

fax 44 726 38 41


Jacek Goździk
general manager

j.gozdzik@mont-el.pl


Katarzyna Badełek
office manager

k.badelek@mont-el.pl


Tomasz Margiewicz
general manager assistant

t.margiewicz@mont-el.pl


Adriana Kowalczyk
sekretariat

tel. 44 726 38 40

fax 44 726 38 41

mont-el@mont-el.pl


Aneta Kleczko
finance manager

a.kleczko@mont-el.pl

Serwis

Justyna Graczyk
szefowa serwisu

tel. kom. 724 724 151

j.graczyk@mont-el.pl


Kamil Badowski
z-ca szefa serwisu

tel. kom. 724 724 152

k.badowski@mont-el.pl


Mariusz Rzymkowski
koordynator d/s Logistyki i Utrzymania

m.rzymkowski@mont-el.pl


Robert Kowalczyk
specjalista d/s technicznych

r.kowalczyk@mont-el.pl


Magdalena Kobacka
specjalista d/s serwisu

serwis@mont-el.pl


Tomasz Barański
specjalista d/s serwisu

serwis@mont-el.pl

Projektowanie

Krzysztof Tarkowski
kierownik biura projektów

k.tarkowski@mont-el.pl


Joanna Ciszek
architekt

j.ciszek@mont-el.pl


Marta Ciszek
architekt

m.ciszek@mont-el.pl


Izabela Filipczak
architekt

i.filipczak@mont-el.pl


Sebastian Dębkowski
projektant działu energetyka

s.debkowski@mont-el.pl


Łukasz Szklarz
specjalista d/s HVAC

l.szklarz@mont-el.pl


Inwestycje

Łukasz Łuczak
project manager

l.luczak@mont-el.pl


Tomasz Goździk
koordynator d/s inwestycji/utrzymania

t.gozdzik@mont-el.pl


Wojciech Kubacki
koordynator d/s inwestycji/utrzymania

w.kubacki@mont-el.pl


Łukasz Matera
inżynier budowy

l.matera@mont-el.pl


Public relations

Karolina Kleczko
koordynator ds public relations

k.kleczko@mont-el.pl

Oddziały

Biuro handlowe

MONT-EL Jacek Goździk

ul. Jerozolimska 23

97-200 Tomaszów Mazowiecki

tel./fax 44 723 06 72



Michał Dmuchowski
instalacje niskoprądowe

instalarm@mont-el.pl

Warszawa

Łukasz Sychniak
serwisant dedykowany

warszawa@mont-el.pl

Białystok-Suwałki-Olsztyn

Daniel Witkowski
serwisant dedykowany

bialystok@mont-el.pl

Koszalin-Szczecin

Robert Wójciak
serwisant dedykowany

koszalin@mont-el.pl

Łódź

Jarosław Piaskowski
serwisant dedykowany

lodz@mont-el.pl

Lublin

Tomasz Guz
serwisant dedykowany

lublin@mont-el.pl

Wrocław

Piotr Nowak
serwisant dedykowany

wroclaw@mont-el.pl

Kraków

Tomasz Krzyżański
serwisant dedykowany

krakow@mont-el.pl

Poznań

Piotr Baran
serwisant dedykowany

poznan@mont-el.pl

Gdańsk

Tomasz Kolankowski
serwisant dedykowany

gdansk@mont-el.pl

Radom-Kielce-Rzeszów

Piotr Schab
serwisant dedykowany

p.schab@mont-el.pl


Lokalizacja